דרזנין ושות' - משרד עורכי דין ונוטריונים

דרזנין       קסלר      גאון

היעדר אחריות / Disclaimer

בכניסתך לאתר אינטרנט זה (להלן: "האתר") הינך מסכים לאמור להלן: 

משרד עורכי דין דרזנין רמאן ושות' מפרסם חומר באתר זה לצרכי מידע בלבד. המידע המובא באתר הינו כללי בלבד ואינו כולל ו/או מתכוון לכלול, בשום אופן, יעוץ משפטי, מכל מין וסוג שהוא, לגבי כל נושא שהוא. מובהר בזה במפורש כי משרד עוה"ד דרזנין רמאן ושות' לא יקבל על עצמו כל אחריות לכל פעולה ו/או מחדל שינקטו ע"י מאן דהוא, בהסתמך על האמור באתר. כמו כן אין דרך להבטיח כי המידע המצוי באתר הינו מדויק ו/או מעודכן.

אין האתר מיועד להיות ערוץ לפרסום, שידול או ייעוץ משפטי. השימוש באתר אינו מקים יחסי עורך דין – לקוח והשימוש באתר אינו חסוי ו/או מוגן מכח חסיון עו"ד- לקוח. יצירת קשר באמצעות דואר אלקטרוני לאתר המשרד ו/או לאחד או יותר מעורכי הדין המופיעים באתר או שליחת מידע ללא כל הסכם מקדים של המשרד לא מבסס באופן אוטומטי יחסי עו"ד – לקוח בין המשרד לבין הצד ששלח דואר אלקטרוני או מידע, כאמור.

המידע שמפורסם באתר זה נוצר והינו בבעלותו הבלעדית של משרד עו"ד דרזנין רמאן ושות' ואין להשתמש בו, ללא הסכמה בכתב מראש מהמשרד. אין להעתיק, לשכפל, להעביר, לצלם, לפרסם או כל צורה אחרת של המידע המופיע באתר ללא הסכמה מראש בכתב של המשרד. כל שימוש שלא כדין במידע/חומר שמכיל האתר הינו באחריות המשתמש בלבד.

האתר יכול שיכיל קישורים לאתרים אחרים חיצוניים המופעלים על ידי צדדים שלישיים. משרד עו"ד דרזנין רמאן ושות' לא מממן, מקדם או מאשר את התכנים המוצגים באתרים חיצוניים אלו ואינו אחראי למצגים ו/או לתכנים המופיעים באתרים חיצוניים.

 

 

The information contained in this website has been prepared by Daraznin Raman & Co. – Law Offices & Notary ("The Firm") for general informational purposes only, and does not constitute legal advice on any subject or matter and should not be relied upon as such. The Firm accepts no responsibility in regard to any actions taken or not taken, based on any of the Information in this website.

The transmission of the Information in the website is not intended, and the receipt thereof does not constitute, an attorney-client relationship between The Firm and the user or anyone else. Any communication to The Firm via Email or any other form of communication cannot be guaranteed to be treated or classified as confidential. 

The website may contain links to other websites. These websites may be operated by third parties, and The Firm does take any responsibility with respect to the content of such websites.
Any material contained in this website is and shall remain the property of The Firm. Any reproduction, transmission, publication or any other form of duplication, complete or partial, is not permitted without The Firm`s written consent.

By using this website, you hereby accept and agree to the terms specified in this document.

  צור קשר

   סניף רמת גן
   ר
ח' מנחם בגין 11, מתחם הבורסה
   מגדל רוגובין תדהר (קומה 24)
   רמת גן מיקוד 5268104
   טל. 03-6957121
   פקס. 03-6957119

  
מייל. office@dlaw.co.il

   סניף כפר ביל"ו - בתיאום עם משרדנו       ברמת גן